Fórum -

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4 | Další

1. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 16. 10. 2020 10.58 | Koronavir | 🤖 🌓
    Pokud vím vždy když někdo napsal z hráčů mlst na fórum tak vždy pod svým jménem. Samozřejmě máš právo, na to. Důležité je zdraví samozřejmě o tom se není třeba debatovat. Jen poukazuji na to, že pro mnoho starých lidí omezení pohybu taky není zdravé. Děda umřel v červnu po první vlně na to,že nemohl vycházet ven mezi lidi a na procházky. Bylo mu 90, ano měl svůj věk. Ale prostě dodržujte nařízení, některé nařízení jsou přitažené za vlasy, příklad narvané obchody, plná hromadná doprava. Nepřispívají tomu ani politici co se handrkuji mezi sebou. Proto řada lidí je otrávených z toho. S přáním hezkého dne Tomáš Adam
  2. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 25. 10. 2020 8.49 | 🗗 🌓

TEST na Koronavirus:

KROK 1: Nalej si skleničku rumu a zkus přičichnout.
    KROK 2: Pokud cítíš vůni rumu, zkus se napít a zjisti, jestli cítíš chuť.
    KROK 3: Pokud cítíš vůni i chuť rumu, máš potvrzeno že nemáš Koronavirus.

Já jsem se včera testoval 9x a díky bohu, všechny testy byly negativní.
    Dnes večer se budu muset otestovat znovu, protože když jsem se ráno probudil,
    bolela mne hlava a cítil jsem, že na mne něco leze.
    Jsem z toho na nervy !!!
  3. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 26. 10. 2020 11.47 | 🗗 🌓

Po vtipu neúprosná řeč čísel – odkaz na graf se statistikou do konce roku 2020, ze kterého by neměl být problém si udělat představu za jaké situace by mohla být dohrána sezona MLST - to nepotřebuje komentář:

Graf od předního českého profesora, který odhadl naprosto přesně vývoj koronaviru v ČR
  4. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 26. 10. 2020 21.30 | Koronavir | 🤖 🌓
    Souhlas momentálně je to na mrtvém bodě za této situace nepřipadá v úvahu hrát. Ovšem pokud opatření zaberou třeba v lednu nebo v únoru se může hrát klidně jednokolové jak to asi budou míti v krajích a podobně, uvidíme, do ledna času dost, třeba opatření zaberou, hrát se dá až do konce června ? všichni se držte a opatrujte se
  5. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 26. 10. 2020 21.32 | Koronavir | 🤖 🌓
    Když to nezabere tak se budem držet nařízení samozřejmě dál.
  6. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 26. 10. 2020 21.49 | Koronavir | 🤖 🌓
    Jinak nebojte se pane Vojtěch jste hodný a děkuji za informaci ohledně nemoci covid-19. Taky jsme asi všichni v obraze jak to probíhá v dnešní době je to na internetu, v televizi a v denním tisku. Takže informací máme hodně. I tak děkuji. Samozřejmě když to nebude možné tak se mlst hrát nebude, pokud opaz zaberou tak třeba v lednu se bude moci hrát, do června je času dost, samozřejmě uvidíme jak se situace bude vyvíjet, s přáním hezkého večera a hlavně pevného zdraví Tomáš Adam
  7. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 27. 10. 2020 8.43 | 🗗 🌓
    Nechám tedy plně na Vás rozhodnutí o osudu MLST. Podle mne se čeká na zázrak (nebo vakcínu?), který ovšem na kolečkách nepřijede. Mezitím určitě přijdou další vlny v kumulaci s dalšími virovými onemocněními. Problém bude v tom, že při razantním úbytku nakaženého zdravotního personálu v nemocnicích a doposud neúčinných opatření nás nebude mít kdo léčit viz dostupné informace na internetu. Určitě by bylo zajímavé převzít zkušenosti z okolních států, které přijaly tvrdá opatření (např. srovnatelný Izrael) a v současné době je mohou postupně rozvolňovat. V případě přijetí podobných opatření bych věřil tomu, že bude reálné MLST dohrát v průběhu příštího roku což je i mým přáním. Do té doby nám stejně nezbývá nic jiného než věřit tomu, že tuto dobu přežijeme všichni ve zdraví tak, abychom mohli co nejdříve všichni hrát a hlavně bez obav stolní tenis. VA
  8. Pan Reklama
    Reklama

🚹
    Věk: 21
    Založeno: 5. 3. 1988 8.26
    # 27. 10. 2020 8.43 |
  9. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 19. 11. 2020 10.20 | Koronavir | 🤖 🌓
    Tak postupně začínám věřit,že prosinec nebo leden budem moci hrát, jak budou opatření ve třetím stupni tak můžeme za stůl, samozřejmě s veškerou opatrností ?
  10. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 22. 11. 2020 10.57 | 🗗 🌓
    Zdravý selský rozum mi říká, že hlavní problém je v tom, že je v populaci obrovská nálož koronaviru a to hlavně i u bezpříznakových což mohou být hlavně děti, ale i někteří dospělí. Bez testování a zjištění pozitivity těchto skupin obyvatel se může klidně stát, že dojde k opětovnému nárůstu nakažených a přijetí dalších opatření např. v rámci nových vln spojených se zimním obdobím a chřipkami. Zřejmě z těchto důvodů předpokládají všechny stupně PES nouzový stav – paradoxně i v tom nejnižším, což je přinejmenším zvláštní. Podle mne se motáme neustále v kruhu a čekáme na zázrak nebo vakcínu, která asi nevyřeší všechny dlouhodobě nahromaděné a zanedbané problémy. Navíc na nás začnou doléhat problémy spojené s ekonomickou krizí-st. dluhy v důsledku šíření koronaviru v celém světě, ale na naší úrovni to určitě neovlivníme. Prostě to musíme zatím brát takové jaké to je.
    Zdraví a klidnější dny přeje všem VA.
  11. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 22. 11. 2020 14.50 | Koronavir | 🤖 🌓
    Naprosto souhlasím, sport se asi spustí možná i pinec, bude záležet na nás všech jak k tomu přistoupíme i s rouškami pro ty co zrovna hrát nebudou , a jakýkoliv hráč co se nebude cítit dobře by měl zůstat doma. Asi přijde třetí vlna, počítám, že hrát budeme do května či června, počítá s s dalším uzavřením, do té doby to asi nějak odehrajeme asi i bez turnajů, uvidíme jak to bude plynout dál, s přáním hezkého dne Tomáš Adam
  12. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 1. 12. 2020 15.37 | 🗗 🌓
    V rámci rozhodnutí vedení MLST o pokračování zápasů (což vítám) by mne zajímalo za jakých podmínek se budou hrát zápasy (tj. s rouškami ?) tak, aby byly dodrženy nařízení vydaná ministerstvem zdravotnictví v rámci rozvolnění opatření pro amatérský sport = MLST hraná ve vnitřních prostorách. VA
  13. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 4. 12. 2020 14.50 | 🗗 🌓
    Než někdo najde odvahu se zodpovědně vyjádřit k podmínkám pokračování MLST se nabízí jedno z možných řešení:

“Hrát zápasy bez roušky lze, ale není doporučováno u toho dýchat.”

VA
  14. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 6. 12. 2020 13.10 | 🗗 🌓
    Zkoušel někdo hrát stolní tenis s rouškou? Pokud ano, tak by pravděpodobně nemohl doporučit pokračování zápasů MLST. Mokrá rouška je zdravotním rizikem. Z těchto důvodů je hlavně problematická čtyřhra, ve které není možné udržet potřebný odstup. Navíc se dnes zhoršil celkový index rizika na hodnotu 64, který odpovídá opět 4. stupni PES - bohužel se to dalo očekávat. Z těchto důvodů doporučuji včas zvážit rozhodnutí o pokračování zápasů a počkat na dobu kdy situace kolem koronaviru COVID-19 bude stabilnější - určitě si nikdo z nás nepřeje 3. vlnu. Zdravý rozum říká, že zdraví je v této době nejdůležitější - všechno ostatní může počkat proto buďme k sobě ohleduplní !!!
    Z těchto důvodů přivítám v rámci této diskuse jakýkoliv názor na tuto problematiku. VA
  15. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 12. 12. 2020 11.47 | 🗗 🌓
    Index rizika pro Znojmo (JM kraj i republiku) se zvýšil i proto, že někteří přistupují k nařízeným opatření MZV ČR bez jakékoliv zodpovědnosti a ohleduplnosti – v případě MLST zbytečně unáhlené zahájení zápasů se čtyřhrami, ve kterých tak dochází k porušení nařízení o dodržování bezpečné vzdálenosti (v ostatních amatérských sportech ji v současné době raději vynechávají). Nemůžeme se proto divit, že tímto přístupem dojde k opětovnému zpřísnění opatření v rámci přechodu do 4. stupně PES a budeme rádi, když to neskončí nakonec 3. vlnou. Bohužel se jen potvrzuje platnost přísloví Komu není rady tomu není pomoci - zodpovědní tak doplatí na ty nezodpovědné - v našem případě jsme ke zhoršení epidemiologické situace značně přispěli i svým výše uvedeným přístupem. VA
  16. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 12. 12. 2020 12.34 | Koronavir | 🤖 🌓
    Když to povolili tak nemohli čekat,že lidé budou sedět doma, měli to nechat zavřené do ledna a byl klid a mohli jsme hrát, dalo se čekat,že když povolilie restaurace, hospody, Češi do hospod chodí odjakživa, teď se vláda diví, jak říkám, měla být jedna uzávěra a byl klid. Očkování taky nepomůže, na chřipku je očkování a stejně tady máme chřipkové epidemie,budeme se muset s covid-19 naučit žít. Krásné prožití vánočních svátků přeji a hodně zdraví do Nového roku

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4 | Další

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo devětset dvacet osm:
😁 😂 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 😝 🦠

Přihlášení: 😋 Login 🔑 Heslo