Fórum -

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

Předchozí | 1, 2, 3, 4 | Další | Poslední

1. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 1. 10. 2020 13.36 | 🗗 🌓
    Přesně podobné vyjádření jsem očekával - děkuji za ně vedení MLST !!!! Nejsem si, ale jistý tím, že se podaří v tak krátké době snížit reprodukční číslo pod 1 což by umožnilo bez obav hrát soutěž hlavně starším hráčům. Uvidíme snad všechno nakonec dopadne dobře a rozehranou soutěž bude možné ve zdraví ukončit bez přerušení. Ještě jednou děkuji za správné pochopení mých dotazů. Je jen škoda, že někteří je brali jako útok na dosavadní činnost vedení MLST - z toho nemám dobrý pocit a dost mne to mrzí. Hodně hlavně zdraví a sportovních úspěchů přeji všem hráčům i vedení MLST Znojmo. VA
  2. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 9. 10. 2020 9.24 | 🗗 🌓
    Všechno nasvědčuje tomu, že současná situace se šířením koronaviru se vymkla kontrole. Pokud selžou nová opatření, bude následovat tvrdý lockdown. Přeji si, aby přijatá opatření zabrala (záleží jen na nás jak je budeme dodržovat), ale s ohledem na stávající situaci se obávám toho, že to bude běh na velmi dlouhou trať. Ať se nám to líbí nebo ne zdraví je přednější než cokoliv jiného. Jaká je skutečná situace s koronavirem by ukázalo jen otestování celé populace, o kterém se uvažuje – do té doby můžeme si můžeme přát cokoliv, nekonečně diskutovat a stejně to k zlepšení situace nepovede. Nezbývá nám nic jiného než to brát takové jak to je tj. být realisty !!!!!!
  3. Jarse
    Neregistrovaný
    # 9. 10. 2020 9.41 | 🗗 🦊
    Přerušení soutěže MLST Znojmo - oznámení
    Na základě nouzového stavu a nových opatření v boji proti koronaviru se od pondělí 12.10.2020 přerušuje soutěž MLST Znojmo na dobu 14 dnů do neděle 25.10.2020.
    Pokračování soutěže bude upřesněno na základě vývoje situace a ukončení, popř. omezení nařízených opatření .....
    Vedení MLST Znojmo
  4. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 13. 10. 2020 10.43 | 🗗 🌓
    Věřím tomu, že to nakonec dobře dopadne za předpokladu, že jak to jen půjde, tak se necháme všichni proti té potvoře koroňácké očkovat. Při troše štěstí můžeme být v dubnu za vodou – snad se nám další vlna(y) vyhnou – to záleží jen na naší ochotě dodržovat opatření proti šíření koronaviru. V této souvislosti nám nezbývá nic jiného než očekávat až reprodukční číslo klesne na přijatelnou hodnotu 0,8. VA
  5. Pan Reklama
    Reklama

🚹
    Věk: 23
    Založeno: 9. 2. 2008 20.35
    # 13. 10. 2020 10.43 |
  6. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 14. 10. 2020 13.25 | Koronavir | 🤖 🌓
    Je to nepříjemné, ono očkování beztak moc nepomůže stejně jako chřipka. Beztak covid-19 tady s náma už zůstane, no doufejme,že alespoň už v prosinci nebo v lednu budeme moci hrát a hýbat se za stolem. Sice se bude dohravat na jaře,ale času dost ?
  7. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 14. 10. 2020 14.01 | 🗗 🌓
    Díky takovým názorům jsme tam kde jsme. Podle mne je současný ministr zdravotnictví nepolitický odborník na svém místě a o tom svědčí i jeho včerejší vystoupení - respektujme aspoň jeho názory, pokud nechcete skončit jako Václav Kopta a jiné celebrity viz odkaz níže (určitě ví o čem mluví):

[url=null]https://www.kafe.cz/celebrity/vaclav-kopta-koronavirus.html[/url]

Je zřejmě nutné si projít osobním poznáním, pak teprve zjistíme jak to doopravdy s tím koronavirem ve skutečnosti je - bohužel to už bývá většinou pozdě. Zda je současná situace opravdu vážná ukáží následující 3 týdny. VA
  8. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 14. 10. 2020 16.13 | Koronavir | 🤖 🌓
    Poznal jsem lidí co měli covid-19, proběhlo to jako chřipka, samozřejmě u každého se to může projevit jinak, tím ani neříkám,že to není vážné, je. Ale kolikrát se lidí nechají očkovat na chřipku a mají horší průběh. Proto úplně nejsem zastáncem očkování, podle mého budem rádi, když nějaká vakcína tady bude příští rok na podzim. Nejde se úplně distancovat od přátel, lidí, které máme rádi. Ono to ještě potrvá než budeme z toho venku. Asi to bude stykem chvilku se hrát bude, chvíli ne,na jaře to vše zase rozvolní pak zase přitáhnou. Ono my stejně ty nařízení neovlivnime a 100 lidí 100 názorů na problematiku covid-19.
  9. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 12.05 | 🗗 🌓
    1. Ministr zdravotnictví požádal všechny občany ČR v 3s videu o to, aby zůstali doma.

2. Premiér Andrej Babiš oznámil, že už tento víkend se začne budovat kapacita lůžek mimo nemocnice. „Musíme urychleně stavět náhradní kapacity, toto je absolutní úkol. Nemáme čas, prognóza není dobrá, čísla jsou katastrofální a skutečně to velice, velice spěchá,“ uvedl premiér s tím, že úkolu se ujme armáda a Ústřední krizový štáb.

Situace je velmi vážná - budeme všichni rádi, když to nakonec přežijeme bez újmy na zdraví !!!!!!!

VA
  10. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 12.36 | Koronavir | 🤖 🌓
    Adame Vojtěchu my číst umíme všichni, je to všude , hromada lidí už z těch zpráv má i psychické problémy, i karanténa na různé lidi působí různě. Psal jsem, že neříkám ,že to není vážné. Vážné to je. Ten vir už tu s náma zůstane napořád jako řada dalších. Bez se podívat do obchodu jak jsou všichni doma , plné obchody lidí. Ono hrát se beztak asi bude možná až v lednu, přednější je zdraví. Ale ten vir nezmizí ani vakcinama. Lidi chodí do práce všude možně. Ten vir je všude bobuzez. Radši se už podepis ať víme s kým mluvíme.
  11. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 14.14 | 🗗 🌓
    Tomáši Adame, škoda, že se někteří nenaučili číst o něco dříve tak, aby dokázali pochopit vážnost situace v době kdy se rozhodovalo o zahájení nového ročníku MLST. I přes má veškerá upozornění došlo k jejímu zahájení v době již komunitního přenosu koronaviru ve znojemském okrese. Právě tyto chyby způsobují jen zhoršení situace a jeho nekontrolovatelné šíření. Proto tvrdím, že si za současnou situaci můžeme sami. Mnoho z nás může tak být již nakaženo aniž by si to uvědomovali. Husy jsem s Tebou nepásl, tak mi prosím příště netykej - je to zásada slušného chování. Ani na internetu při podobných diskusích nemají jeho účastníci povinnost zveřejňovat plné jméno - používají přezdívky. Na mém jménu v tomto případě nezáleží - jde o princip tj. zabránit za každou cenu šíření koronaviru nezodpovědným přístupem, který může vážné zdravotní problémy nejohroženějším skupinám obyvatel např. i našim nejbližším rodinným příslušníkům. Právě dodržování elementárních opatření může zabránit úplné katastrofě. Tyto pravidla budou platit i v následující době se budeme muset naučit žít s jakýmikoliv viry. Nákupy jsou bohužel nutné, ale MLST je možné i na delší dobu v uvedeném kontextu oželet do doby než se situace zlepší. Nikde není vyloučeno, že se může v budoucnu objevit ještě daleko závažnější vysoce infekční onemocnění než je koronavir. Bohužel štěstí v tomto směru bude přát připraveným a to platí obecně v případě státu i jeho občanů. Zdraví Vojtěch Adam
  12. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 16.01 | Koronavir | 🤖 🌓
    Já s tebou souhlasím neříkám,že ne, vím,že čísla jsou nepříjemný,pořád je otázka na kolik je covid-19 závažný, spíš tu jde podle mého o ekonomiku, ale to je na delší debaty, děti nemůžou do školy, veškerá kultura stojí, život je zastavený, a je to problém, jak pro děti i dospělé, pro starší. V některých věcech máš pravdu , neříkám,že ne. Lidi budou,ale časem potřebovat kontakty, doma mužem sedět dva roky a to je dlouhá doba. Nejhorší na tom jsou děti na prvních stupních když jim zavřeli školu.
  13. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 16.05 | Koronavir | 🤖 🌓
    Ale jak říkám na téma covid-19 by se mohly vést mnoho diskuzí , a stejně se neshodneme tak jak politici i lékaři se neshodnou. Uvidíme jak to bude vypadat, hlavně ať jsme zdraví, jak nám to vláda dovolí tak se třeba potkáme za stolem, s přáním hezkého dne
  14. Jarse
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 18.37 | 🗗 🦊
    Tome, klidně mu tykej dál, když se hrdina schovává pod falešným jménem. Ty pak nemůžeš vědět, s jakým individuem máš tu čest .....
    A jinak je zbytečné komunikovat s někým, kdo se schovává pod rouškou anonymity a tím pádem se s takovým individuem nedá a nemůže vést rozumná a solidní diskuze ......
    Jarda S.
  15. Tomáš Sedláček
    Neregistrovaný
    # 15. 10. 2020 18.40 | 🗗 🦊
    Já asi vím kdo to je. A já furt podle psaní koho mi to připominá Takže Tě zdravím Adame Vojtěchu, neboli Viléme Sysle
  16. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 16. 10. 2020 10.26 | 🗗 🌓
    Podle dostupných dat lockdown přijít musí ať už přímý nebo nepřímý - čím dříve, tím lépe i přes drastické dopady. Pak si snad uvědomíme co je v současné špatné době pro nás všechny podstatné. Jsem rád, že o nově založené obecné téma KORONAVIR je zájem. Jeho cílem je říkat si nahlas nepříjemnou pravdu. Nemohu za to, že ji někteří nedokáží správně vyhodnotit a snaží se ji otočit úplně jiným směrem. Každý návštěvník tohoto fóra si tak může udělat svoji představu a svůj vlastní názor na výše uvedené příspěvky, které hodně napovídají o tom kdo je kdo. Jsem nakonec velmi rád, že jsem poznal některé lidi v pravém světle a bez přetvářky - proto jsem zvolil přezdívku což není v rozporu s pravidly tohoto fóra, ale v souladu s ochranou osobních dat. Nevím kdo je p. Vilém Sysel, ale omlouvám se mu touto cestou za případné potíže související s posledním příspěvkem p. Sedláčka, který hraničí až s pomluvou (tvrzení bez jakéhokoliv důkazu) což by mohlo být hodnoceno jako trestný čin - snad si to p. Tomáš Sedláček plně uvědomuje a to je kandidátem na předsedu MLST. Pokud není křivák, ať předloží důkaz svého tvrzení, bez kterého by neměl obviňovat bezdůvodně kohokoliv z nás.

Zdraví a klidnější dny přeje všem slušným sportovcům MLST

Vojtěch ADAM

Předchozí | 1, 2, 3, 4 | Další | Poslední

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo devětset padesát pět:
😁 😂 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 😝 🦠

Přihlášení: 😋 Login 🔑 Heslo