Fórum -

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

1, 2, 3, 4 | Další | Poslední

1. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 14. 9. 2020 8.27 | COVID 19 | 🗗 🌓
    Jaká opatření resp. doporučení se připravují na snížení možnosti nákazy koronavirem COVID 19 v sezoně 2020/2021 v zájmu ochrany zdraví stolních tenistů?
  2. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 16. 9. 2020 8.31 | Doporučení | 🗗 🌓
    Vzhledem k neustále se zhoršující epidemiologické situaci doporučuji zvážit odložení zahájení doporučuji odložit zahájení sezony 2020/2021 MLST Znojmo v souladu s odložením ME ve stolním tenisu viz webová stránka:

https://www.sport.cz/ostatni/ostatni/clanek/1587140-koronavirus-odlozil-na-neurcito-me-ve-stolnim-tenisu.html
  3. Jarse
    Neregistrovaný
    # 17. 9. 2020 18.53 | RE: Doporučení | 🗗 🦊
    A ty jsi kdo za hrdinu, že se nenapíšeš pod svým pravým jménem? Jarda S.
  4. Pan Reklama
    Reklama

🚹
    Věk: 184
    Založeno: 20. 9. 1990 3.15
    # 17. 9. 2020 18.53 |
  5. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 25. 9. 2020 15.06 | RE: RE: Doporučení | 🗗 🌓
    V současné době začal ve znojemském okrese komunitní přenos koronaviru - zahájení soutěže považuji za nezodpovědnost - vedení soutěže nese plnou odpovědnost za svoje rozhodnutí. Aktuální mapa s aktuálním stavem koronaviru v ČR viz odkaz níže:

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/vetsina-okresu-na-semaforu-je-nove-oranzova-praha-zustala-cervena-40337470#dop_ab_variant=0&dop_req_id=jJMo0z4L3n1-202009251302&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

To nepotřebuje komentář. Vojtěch A.

6. Jiří Fiala
    Neregistrovaný
    # 26. 9. 2020 19.25 | Koronavir | 🤖 🌓
    Již na zahajovací schůzi jsem zdůraznil, že zodpovědnost má každý jednotlivec. Řídíme se rozhodnutím ministerstva zdravotnictví. Pokud budou nastavena pravidla jinak, naše soutěž se přizpůsobí. Příště se podepíš hrdino. Vrtat umí každé.!!!!!
  7. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 10.16 | 🗗 🌓
    Na webu ministerstva zdravotnictví je uvedena v rámci nezbytných protiepidemických opatření mimo jiné i tato informace:
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nejčastější ohniska – místa nákazy: SPORTOVNÍ AKCE !!! (výskyt u sportovců – amatérských i profesionálních).

Žádné opatření, pokud jej nebudeme všichni dodržovat, nebude účinné – neobcházejme je, nevymýšlejme jak je nedodržovat – jde o zdraví Virus je přírodní živel, nemáme lék, nemáme vakcínu Jediné co zatím máme jsou protiepidemická opatření – buď je použijeme a budeme dodržovat nebo nás virus zasáhne naplno.

NE Strach, ale Zodpovědnost a Respekt.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Jestli výše uvedené informace někdo považuje za vrtání tak se hluboce mýlí. Pokud v této situaci necháte na zodpovědnosti jednotlivců, tak to nedopadne dobře. Za dané situace je jen otázkou času kdy vstoupí v platnost přísnější opatření a to z toho důvodu, že obecně prudce přibývá úmrtí na COVID 19. Toto není o hrdinství, ale zatím včasné upozornění na možný průšvih ohledně zdraví především starších stolních tenistů MLST - seniorů. Snad v této špatné době vyhraje zdravý rozum !!!!!
  8. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 13.47 | Koronavir | 🤖 🌓
    A to máme podle tebe sedět doma třeba dva roky? Ten vir nezmizí,ani když tu bude vakcína. A pro ty starší hráče by bylo sezení doma horší jak když to podstoupí. Ty starší ,co jsou zvyklí se udržovat nějak a pinkat, a když by se jim to zakázalo pro ně hůř. Ta doba je zlá, neříkám,že ne, ale otázka kolik je toho o viru a kolik o politice.
  9. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 14.32 | 🗗 🌓
    Děkuji za vyjádření názoru. Dokáži přijmout názor jiného i když je rozdílný než můj. Podle mého názoru je dobré v současné respektovat názory odborníků tj. lékařů, virologů a epidemiologů. Osobně si myslím, že současný ministr zdravotnictví je člověk na svém místě a doporučuje jako uznávaný odborník občanům (zvláště seniorům se sníženou imunitou) za dané situace, nevycházet zbytečně z domova. Mimo jiné ministr vnitra uvažuje v cca polovině října o zavedení nouzového stavu, takže by došlo stejně k přerušení soutěže s tím, že by se dohrála až opadne riziko nakažení koronavirem. Ze všeho nejvíce je zapotřebí si říkat i nepříjemnou pravdu tak, abychom nemuseli dopadnout stejně jako v současné době občané v Izraeli, který přistoupil ke koronaviru velmi benevolentně. Moje doporučení odložit zahájení nového ročníku MLST Znojmo bylo myšleno dobře a to v zájmu zachování zdraví - počítám s tím, že jsou mezi námi odolní jedinci, kteří se nákazy koronavirem neobávají (je to jejich věc). Mohou být nositeli koronaviru, i když nemají žádné příznaky onemocnění a to je podle mne vážný problém. Nejsem pesimista ani optimista, ale realista a věřím, že při zodpovědném a ohleduplném přístupu vše nakonec zvládneme k oboustranné spokojenosti. Jedině čas ukáže kdo měl v této problematice pravdu. Omlouvám se za obsáhlost mého vyjádření a přeji všem klidné následující dny. Zdraví VA
  10. Tomas Sedlacek
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 21.04 | 🤖 🌓
    Je jedno kdo ma pravdu a kdo se jak moc boji koronaviru. Kdyz hrat nechces, tak proste nehraj. Spousta z nas chodi do prace i ja kde jsem v kontaktu se zakazniky neustale. Mam prestat kvuli tomu chodit do prace? Muzu to chytit od kohokoliv. V prvni vlne se zaviralo vse, podniky, kultura, hospodarstvi a tudiz i sport a i ja jsem byl toho, ligy nedohravat (protoze i nase nejvyssi registrovane ligy prestaly fungovat). Ted je vse relativne povolene, asi se nedockame nejblizsiho turnaje, kdy nam zakouzou pocet lidi...ale porad je nas na zapase zhruba sest. V jinych sportech jich je daleko vice i nekolik set fanousku! Urcite chodis do obchodu si koupit rohliky, nebo si je snad nechavas zasilat postou?! O cem se to tady bavime?! Az to zakazou tak se to hrat nebude, tak jak v prvni vlne.. a kdyz to hrat nechces... tak to nehraj, nuti te nekdo?! Kdyz nechcete hrat nasi ligu a mate porad nejake problemy.. no tak to nehrajte!! A muzete mi to prijit rict osobne do ksichtu, tak jak zvyseni startovneho a nenadavat J. Fialovi, ja si to s vama rad vydebatuju! Nechces.. nehraj!! Nic vic, nic min!
  11. Tomas Sedlacek
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 21.13 | 🤖 🌓
    kvuli takovym lidem, jako jsi ty..at jsi kdokoliv, dosla trpelivost nasemu vedeni, kteri v amaterskem stolnim tenisu dokazali vest nekolik let , nekolik lig turnaju a byli mistri republiky a okresu v nasem odvetvi a odstupi od funkce.. doufam, ze se prihlasis do noveho vedeni a budes se o vsechno starat! Ale bacha jestli ten covid tady bude s nama cely zivot.. uz si Tebou asi nepinkmem!!!!
  12. Vojtěch Adam
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 21.36 | 🗗 🌓
    Až tak vyhrocenou reakci jsem nečekal, ale respektuji jakýkoliv názor. Od toho je diskuse na téma POKEC OBECNĚ. Odpověď na současnou velmi vážnou situaci ohledně koronaviru je dnešní reakce ministra zdravotnictví, který s největší pravděpodobností vyhlásí podle vyjádření sdělovacích prostředků nouzový stav, který Babiš bez výhrad přijme. Toto se dalo očekávat, protože někteří si vůbec neuvědomují vážnost situace, ve které se všichni nacházíme - jde o naše zdraví, kterého si musíme vážit ať se nám to líbí nebo ne. Tím považuji diskusi na toto téma za uzavřenou - demokracie je o tom, že je potřeba říkat a přijmout i nepříjemnou pravdu tak jsem již uvedl dříve. Bohužel někteří to nechápou a pro jsme na tom s koronavirem tak jak jsme = můžeme si za to především hlavně sami. Je to čistě jen můj názor - i nadále mne zajímá názor ostatních.
  13. Tomas Sedlacek
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 21.52 | 🤖 🌓
    Koukal.jsem.stejne na debatu, tak jak ty... az nas zakazou... tak hrat nebudem... dokud to bude povelene, tak se hraje vse... pinec...roland garos, NHL, liga mistru, nase ligy... co mas porad za problem? Vzdyt si urcite denne s vice lidma, jak na zapase...a verim ze i v teto fobe chodis trenovat...a neverim, ze pinkas o zed. Byl jsem.na treninku v Suchohrdlech, v Dobsicich a na poste... a vsude je pres 10 lidi. Jsem rad i za vedeni, ze si uzavrel tuto dizkusi o ktere urcuje vlada. Porad plati, nechces nehraj.. i kdyz to Tva vlada povoli
  14. Tomas Sedlacek
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 21.54 | 🤖 🌓
    Sorry za chyby, psal jsem to na rychlo... za pochodu
  15. Tomáš Adam
    Neregistrovaný
    # 28. 9. 2020 23.23 | Koronavir | 🤖 🌓
    Jak píše Tomáš nechceš tak nehraj, takových lidí tady bylo záleží na každém kdo hrát chce a kdo ne a kdo tomu všemu věří ať už je pravda kdekoliv, my se to nedozvíme, budem loutky pro vládu, která si s náma dělá co chce, ale pokud mluvím za sebe budu hrát a podstoupím to riziko a příště se podepis Adame Vojtěchu nebo kdo jsi
  16. Jarse
    Neregistrovaný
    # 1. 10. 2020 10.25 | 🗗 🦊
    Pro všechny hráče MLST Znojmo ......
    Na základě vyhlášení nouzového stavu a vydaných opatřeních proti šíření koronaviru to dopadlo nakonec relativně dobře a to tak, že naše soutěž MLST Znojmo může pokračovat celkem bez vážnějších problémů dle daného harmonogramu zápasů. Všechna družstva však musí dodržovat doporučená hygienická opatření (roušky u nehrajících, dezinfekční prostředky v herně, dodržovat rozestupy .....), omezení v počtu maximálně 10 účastníků zápasu a spoléhat na zodpovědnost jednotlivců.
    Víme, že nastalá situace není jednoduchá, ale těch minimálně 14 dnů ( při zlepšené situaci se plánuje uvolňování opatření) se dá vydržet a věříme, že nastalá opatření přinesou změny k lepšímu, situace se bude dostávat do normálu a soutěž bude poté pokračovat bez dalších omezení .......
    Vedení MLST Znojmo

1, 2, 3, 4 | Další | Poslední

Fórum -> Pokec - obecně -> Koronavir

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvěstě padesát tři:
😁 😂 😃 😄 😅 😆 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😒 😓 😔 😖 😘 😚 😜 😝 🦠

Přihlášení: 😋 Login 🔑 Heslo